Інтернет-мазин BRESSER UKRAINE рад вітати Вас на нашому сайті. Розширте свій кругозір разом із BRESSER!

Всі оптичні прибори виготовляються за власними розробками німецьких конструкторів BRESSER GmbH. Інтернет-магазин www.bresserua.com пропонує широкий асортимент найпопулярніших оптичних приладів для любителів та професіоналів: великий вибір біноклів, монокулярів, підзорних труб, широка лінійка телескопів, мікроскопи та мікропрепарати, погодні станції, товари для активного відпочинку, а також різноманітні аксесуари для оптичних приладів. Крім того, компанія Bresser випускає унікальну лінійку оптичних приладів для дітей – BRESSER Junior.

Допитливі люди використовують продукцію BRESSER GmbH з 1957 року, щоб вирушити у пригоди та відкрити для себе щось нове. Ми забезпечуємо всіх, від новачків до професіоналів, для їхньої власної подорожі в галузі оптики, активного відпочинку та інтелектуального навчання. Ми завжди думаємо про довгострокову перспективу – ми дуже пишаємось нашими позитивними діловими відносинами, задоволеними клієнтами та мотивованими співробітниками. Короткі шляхи прийняття рішень дають нам можливість швидко та гнучко реагувати на будь-які виклики. Наше сучасне, цілеспрямоване на майбутнє орієнтування підкреслюється тісною взаємодією досліджень та розробок, виробництва, продажу, маркетингу та логістики.

BRESSER GmbH – це один із провідних постачальників оптичних приладів у Європі та один із найбільших у світі.

У поєднанні десятиріч досвіду та передових технологій гарантують, що ми завжди надаємо нашим клієнтам найкращу якість. Насправді, ми настільки впевнені у нашій продукції, що на всю продукцію марки BRESSER поширюється як мінімум дворічна гарантія. Наша служба підтримки клієнтів готова надати необхідну підтримку клієнтам. У тому малоймовірному разі, якщо щось піде негаразд, ми завжди знайдемо розумне рішення. Ми отримуємо багато позитивних відгуків від клієнтів, які посилюють наш підхід до якості.

Люди різного віку, новачки та професіонали – ми хочемо дати кожному можливість розширити свій кругозір. Щоб підтримати це, ми позиціонуємо себе ширше ніж більшість інших компаній, що підкріплено чіткою концепцією бренду.

Бренд BRESSER відомий у всьому світі завдяки своїй якості, надійності та відмінному співвідношенню ціни та якості та поєднує продукти з різних областей у єдиний всеосяжний асортимент. BRESSER обслуговує практично всі види торгівлі - від фахівців в галузі астрономії, оптики, фотографії та полювання до великих роздрібних мереж, магазинів іграшок та інтернет-магазинів.

Дотягнутися до зірок Астрономи-аматори можуть завдяки широкому вибору телескопів та високоякісних аксесуарів марки BRESSER. Наші моделі з комп'ютерним управлінням — чудовий спосіб розпочати спостереження за зірками для початківців. За допомогою портативного контролера користувачі можуть знайти потрібний небесний об'єкт одним натисканням кнопки. Нічого не може бути простіше! Зірки, планети, галактики, туманності та зоряні скупчення, які неможливо побачити неозброєним оком, можна розглянути у спеціальні ширококутні окуляри та побачити речі в деталях.

Компанія BRESSER завжди пропонувала широкий асортимент ексклюзивних мікроскопів, але ніколи в тій різноманітності, яка існує сьогодні. Але вражають не лише наші продукти — наші спеціалісти також відрізняються гнучкістю та здатністю задовольнити практично будь-які вимоги замовника. Вони завжди раді надати професійні індивідуальні консультації клієнтам, чи то у сфері освіти, медицини, науки чи промисловості. Відкрийте собі радість природи.

В асортименті BRESSER військові, мисливці, туристи, спостерігачі за дикою природою та тваринами та професіонали знайдуть широкий вибір біноклів, монокулярів, підзорних труб, що відповідають їх потребам, у всіх категоріях ціни та продуктивності. Позитивні відгуки від міжнародного експертного порталу Best Binocular and Binocular Reviews (BBR) про наші лінзи серії Pirsch ED, серед іншого, є підтвердженням наших високих стандартів якості.

Нові шляхи розвитку із використанням інноваційних технологій компанії BRESSER. Завдяки асортименту продукції, що захоплює, компанія BRESSER зробила собі ім'я за межами області оптичних приладів. Компанія BRESSER досягла великих успіхів у галузі виробництва бездротових погодних станцій та може забезпечити всі потреби споживача у всіх цінових категоріях. Компанія BRESSER також постачає низку різних камер спостереження за дикою природою, оснащених датчиками руху, щоб користувачі могли уважно стежити за тим, що відбувається вдень та вночі.

Одним з найважливіших напрямків діяльності компанії з різними інноваційними технологіями, які успішно застосовуються у всіх моделях оптичних приладів BRESSER – це виробництво оптичних приладів для дітей під маркою BRESSER Junior.

BRESSER Junior створений для юних любителів природи та вчених майбутнього. Завдяки продуктам, призначеним для найменших рук, діти тепер мають можливість відкрити для себе навколишній світ. За допомогою телескопів вони можуть дотягнутися до зірок, мікроскопи дозволяють їм дивитися на повсякденне життя свіжим поглядом, а біноклі перетворюють їх на захоплених спостерігачів за природою. Крім того, інтелектуальні навчальні продукти роблять процес навчання ще цікавішим.

NATIONAL GEOGRAPHIC допомагає мільйонам людей по всьому світу поєднувати подорожі, пригоди та найкраще розуміння природи. З 2012 року як школярі, так і дорослі вирушають до захоплюючих подорожей з оптичними продуктами та продуктами для активного відпочинку під ліцензованим брендом NATIONAL GEOGRAPHIC. Від телескопів з комп'ютерним управлінням та біноклів до мікроскопів для початківців, асортимент продукції пропонує все, що потрібно цікавим для вивчення нових територій. Завдяки своїй впізнаваності NATIONAL GEOGRAPHIC є реальним драйвером зростання міжнародної присутності компанії. Торгова марка NATIONAL GEOGRAPHIC сьогодні відома в найвіддаленіших куточках нашої планети. Національне географічне товариство здобуло собі славу завдяки своїм поглибленим дослідженням навколишнього світу і популяризації своїх відкриттів і спостережень. Нині компанія NATIONAL GEOGRAPHIC співпрацює з кращими виробниками товарів по всьому світу. Результат цієї співпраці - розробка і виробництво приладів, що дозволяють вивчати навколишнє середовище, а також ряду товарів, заснованих на технологіях, безпечних для навколишнього середовища. Журнал NATIONAL GEOGRAPHIC видається кількома мовами, і щомісяця його читають мільйони людей по всьому світу. Телебачення NATIONAL GEOGRAPHIC доступно декількома сотнями мільйонів людей у ​​більш ніж 170 країнах.

Незабаром після появи в 2009 році бренд EXPLORE SCIENTIFIC завоював першокласну репутацію на світовій астрономічній сцені. Нещодавно розроблені ширококутні окуляри навіть зробили революцію на ринку. По цей день зоречети можуть вибирати з високоякісних телескопів, а також з широкого асортименту аксесуарів — від окулярів у кожній ціновій категорії, кольорових та туманних фільтрів та багато іншого. А оскільки погода та час відіграють важливу роль в астрономії, метеостанції та годинник здаються ідеальним доповненням асортименту.

LUNT Solar Systems це все про сонце. Американський виробник є лідером на ринку визначних приладів для спостереження за сонцем. Телескоп H-Alpha та системи білого світла дозволяють спостерігати за найближчою до нас зіркою.

Високоякісні мікроскопи від Nexcope використовуються в основному в лабораторіях та дослідницьких установах. Від спостереження за посівами до мікробіологічного контролю якості та діагностики знайдеться модель для будь-якого застосування. Всі пристрої відповідають найвищим стандартам якості професійних користувачів.